Infobox Oferta Kontakt
Historia firmyHistoria firmy

Po długoletniej i intesnywnej współpracy, w 1999 roku zdecydowaliśmy się na fuzje z firmą S + M Zugangsysteme GmbH, która jest producentem wind Schwatz.

Z uwagi na szybki i dynamiczny rozwój naszej firmy oraz w celu nadania solidnych podstaw do dalszej działalności, w 2000 roku zmieniliśmy formę prawną spółki na GmbH & Co. KG

W związku z dużym zinteresowaniem naszych klientów z wschodniej części Europy, zdecydowaliśmy się na otwarcie oddziału w Polsce. Reha Grupa Polska Sp. z o.o. oferuje naszym wschodnio-europejskim klientom, produkty o wysokiej jakości, umożliwiające przystosowanie pojazdów do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pod koniec 2000 roku  wycofała się z rynku nasza partnerska firma: REHA Fahrzeugtechnik Hamburg, co prowadziło do powstania luki w wykonywanych usługach na północy Niemiec. W trosce o naszych klientów z tego regionu, w 2001 roku, zdecydowalismy się na dalsze utrzymywanie i rozbudowywanie obecnego serwisu w ramach naszego własnego oddziału.

W 2002 zyskujemy kolejnego partnera, jest nim firma Gerätebau Döscher z Monachium. Dodatkowo w listopadzie otwarzyliśmy nasze pierwsze biuro doradczo – sprzedawcze w Paderborn.

1 stycznia 2004 firma  Gerätebau Döscher z Monachium stała się częścia naszego przedsiebiorstwa i jest obecnie monachijskim oddziałem spółki die REHA Gruppe.< 1 / 2 >
Polityka prywatności