Infobox Products Kontakt O_Firmie
History of the companyHistoria firmy

Długoletnie doświadczenie w szkoleniu osób niepełnosprawnych na kierowców oraz rzeczywistość związana z brakiem odpowiednich pojazdów dla takich osób, spowodowała, iż powołalismy w roku 1981 firmę REHA GmbH.

Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy sie dostosowywaniem pojazdów, niezależnie od marki, do specyficznych wymagań osób niepełnosprawnych.

Wzrastajace zainteresowanie naszą ofertą sprawiło, iż w 1989 roku otworzyliśmy w Düsseldorfie przy ulicy Hardtstrasse nasz drugi oddział.

Mając na uwadze łatwy i wygodny dostęp do serwisu dla naszych klientów, w 1991 roku powołaliśmy do życia firme REHA Gruppe. Powstała ona na bazie  zespołu wykwalifikowanych firm działających na terenie Niemiec i zajmuje się dostosowywaniem pojazdów dla osób niepełnosprawnych. Do dnia dzisiejszego jest to jedyna w swoim rodzaju, a zarazem tak bardzo przyszłościowa kooperacja w Europie.

W celu zoptymalizowania procesów pracy oraz ciagłego polepszania jakości naszych uslug, w 1995 zdecydowaliśmy się, siedzibę główna naszej firmy, przenieśc do nowowybudowanych pomieszczeń w zachodniej części miejscowości Hilden. Tam też, przy ulicy Forststrasse, w 1996 roku powstały nowe hale do produkcji pojazdów z obniżanymi podwoziami - NIVO.

Z biegiem czasu firma zdobyła nie tylko wiodące miejsce wśród przedsiębiorstw w swojej branży, lecz również aktywnie a przede wszystkim w sposób innowacyjny kształtuje rynek niemiecki.

W 1997 z firmy REHA GmbH i firm stowarzyszonych, powstał jeden podmiot gospodarczy funkcjonujący pod nazwą DIE REHA GRUPPE.

W roku 1998 czynnie wsparliśmy powstanie firmy REHA Fahrzeugtechnik GmbH Hamburg, z którą od poczatku naszego istnienia czynnie współpracowaliśmy. W ten sposób zagwarantowaliśmy łatwy dostęp do serwisu dla naszych klientów z północnej części Niemiec.< 1 / 2 >
Polityka prywatnosci