Infobox Oferta Kontakt O firmie
Historia firmy


Jestesmy…

…sredniej wielkości firmą działającą w branży motoryzacyjnej , która całym sercem zaangażowana jest w problematykę mobilności osób niepełnosprawnych. Nasze długoletnie doświadczenie oraz duża liczba zadowolonych klientow, sprawiły, że staliśmy się wiodącą firmą w tej branży.

Filozofią naszą jest…

...nieustanne dążenie do celu, którym jest pomoc w podejmowaniu decyzji przy zakupie samochodów, będących nastepnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzieki naszej pomocy nawet osoby o znikomej szansie samodzielnego prowadzenia pojazdu, mogą w sposób aktywny i bezpieczny uczestniczyc w ruchu ulicznym.

Nasze działania opierają się....

…na doradztwie, planowaniu i realizacji indywidualnych dostosowań pojazdów, wszystkich marek, dla osób niepełnosprawnych, będących zarówno kierowcami jak i pasażerami. W ramach tych czynności zajmujemy sie produkcją pojazdów z obniżanymi podwoziami, windami i pomostami dla wozkow inwalidzkich, oraz oprzyrządowaniem do ręcznej obsługi: gazu, sprzęgła i hamulców. Dokonujemy także wszelkiego rodzaju zmian przy obsłudze pedałów oraz wiele innych rzeczy, które w czasie produkcji dostosowujemy do Państwa indywidualnych wymagań i życzeń.

Polecaja nas…

… Adam Opel AG, Chrysler Deutschland GmbH, Citroen Deutschland AG, Fiat Automobil AG, Toyota Deutschland GmbH, Ford Werke AG... – i wiele innych firm